Міжнародний день інвалідів

На виконання листа ВО ХРДА від 25.11.2015 № 01-35/3825 з нагоди Міжнародного дня інвалідів у Тернівській ЗОШ було проведено виховний захід у 1-2 кл. "Дивись на нас як на рівних", урок-милосердя у 4 кл, виховну годину у 6-11 кл. "Люди з вадами здоров'я - повноцінні громадяни нашої країни"

У 1992-му році Генеральна Асамблея ООНпроголосила 3-е грудня - Міжнароднимднем інвалідів.

У цьому році українське суспільство тринадцятий раз зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. На сьогодні для України проблема захисту інвалідів набуває особливого значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки серед населення держави. За останні десять років чисельність осіб з особливими потребами в Україні перевищила 18-відсотковий рубіж.

У цей День ми, вчителі та учні Тернівської ЗОШ, приєднуємося до цієї міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідність інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових людей.
Кiлькiсть переглядiв: 41